A Pick Szeged döntőbe jutott, de Bánhidi megsérült
Magabiztos játékkal, 40–32-re nyert a Pick Szeged a Ferencváros otthonában, ezzel biztosítva helyét a férfi kézilabda NB I döntőjében. A siker árnyoldala, hogy Bánhidi Bence a meccs elején sérülést szenvedett, és nem tudta folytatni a játékot.
A Szeged már az első félidőben átvette az irányítást, a fordulás után pedig egyre nagyobb előnyt épített ki, amit a végéig megtartott. A Ferencváros nem tudott igazán komoly ellenállást tanúsítani, miközben a vendégek a hibákra és gyors visszarendeződésre építve folyamatosan növelték előnyüket.
Sostaric kiemelkedő teljesítményt nyújtott, tizenegy lövéséből tizenegyet értékesített. A szegediek az alapszakasz utolsó mérkőzését vasárnap játsszák hazai pályán, a Komló ellen.
Fotó: pickhandball.hu