Szinkronos előzetesen Olivia Colman és Benedic Cumberbatch vígjátéka, a Rózsák háborúja

A hazai mozik kínálata egy izgalmas vígjátékkal bővül augusztus végén: érkezik a Rózsák háborúja című film, melynek főszerepeiben a kiváló Benedict Cumberbatch és Olivia Colman látható. A produkcióhoz már meg is jelent a magyar nyelvű előzetes, így a nézők bepillantást nyerhetnek a várható eseményekbe.

A film alapjául Warren Adler azonos című regényének modern adaptációja szolgál, melyből korábban, 1989-ben már készült egy nagy sikerű alkotás A rózsák háborúja címmel. Az új verzió középpontjában Ivy (Colman) és Theo (Cumberbatch) látszólag harmonikus házassága áll. Azonban a felszín alatt lappangó feszültségek akkor törnek a felszínre, amikor Theo karrierje hanyatlani kezd, míg Ivy szakmai élete virágzik, ez pedig éles versengéshez vezet a pár között.

A most kiadott előzetes már érzékletesen bemutatja, hogyan válik a korábban idilli kapcsolat egyre feszültebbé és hogyan borul fel a házasság egyensúlya. A filmben olyan neves színészek is szerepelnek, mint Allison Janney, Andy Samberg, Kate McKinnon, Ncuti Gatwa, Hala Finley és Zoe Chao, tovább színesítve a történetet.

Kép: hetediksor.hu